1 września 2020 w Naszej Szkole :)

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/21, który jest ważnym wydarzeniem dla naszej społeczności. Nietypowe warunki związane z zagrożeniem epidemiologicznym powodują, że szczególnie teraz zdrowie i bezpieczna nauka jest dla nas priorytetem. Wierzymy, że wszyscy uczniowie odpowiedzialnie potraktują procedury bezpieczeństwa i bezwzględnie będą się do nich stosować.
Witamy w Naszej Szkole uczniów klas pierwszych liceum i technikum i mamy nadzieję, że szybko zintegrujecie się w swoich grupach klasowych i staniecie się częścią wspólnoty. Pamiętajcie, że szkoła to miejsce, w którym nie tylko zdobywacie wiedzę i umiejętności, ale także rozwijacie swoje talenty i zainteresowania, nawiązujecie relacje koleżeńskie, które często są początkiem przyjaźni na całe życie. Możecie liczyć na wsparcie swoich starszych kolegów i koleżanek, nauczycieli, a przede wszystkim wychowawców.
Wszystkim uczniom ZSOiT w Wojkowicach życzymy zdrowia, pozytywnego nastawienia do obowiązków, motywacji wewnętrznej do nauki, rozwoju pasji i oczywiście wiary w siebie, bo od tego zależy, czy jesteśmy w życiu szczęśliwi i odnosimy sukcesy.

Powodzenia!

GALERIA
Skip to content