Kadra pedagogiczna

Dyrekcja szkoły:
mgr Justyna Pitas – dyrektor szkoły

Nauczyciele:

mgr Ewa Koścień – j. polski – egzaminator OKE
mgr Bożena Łabacz – j. polski, wiedza o kulturze, filozofia – egzaminator OKE
mgr Agnieszka Mańka – j.polski, public relations  i dziennikarstwo perswazyjne – egzaminator OKE
mgr Joanna Poczęta – Kubik – j. angielski – egzaminator OKE
mgr Tomasz Musiał – język angielski
mgr Iwona Olszówka – j. angielski zawodowy
mgr Beata Grala – język angielski
mgr Anna Gajdka – j. niemiecki – egzaminator OKE
mgr Karolina Mosur – j. niemiecki – egzaminator OKE
mgr Bartłomiej Czyż – historia, wiedza o społeczeństwie, wiedza o prawie – egzaminator OKE
mgr Krzysztof Kopka – historia
mgr Agata Wojtasińska – Sarna – biologia, biblioteka – egzaminator OKE
mgr Agata Jagodzik – geografia, podstawy przedsiębiorczości, przyroda – egzaminator OKE
mgr inż. Monika Rachwał – geografia, matematyka, przedmioty zawodowe – egzaminator OKE
mgr Agnieszka Czajka – geografia
mgr Jolanta Wdzięczny – matematyka – egzaminator OKE
mgr Maria Kosałka – matematyka
mgr Adrianna Langier – Kopecka – chemia, biologia
mgr Arkadiusz Sewerynek – fizyka, przyroda – egzaminator OKE
mgr Aleksandra Błaszczyk – informatyka, ekonomia w praktyce
mgr Marek Szałas – informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Lidia Musiał – pedagog szkolny, szkolny doradca zawodowy
mgr Mariola Koch – Wyderka – wychowanie fizyczne
mgr Radosław Rabus – wychowanie fizyczne
mgr Grzegorz Frandofert – wychowanie fizyczne
mgr Barbara Folek – wychowanie fizyczne
mgr Renata Wydmańska – religia
mgr Barbara Gajdzik-Pawliszyn – podstawy przedsiębiorczości
mgr Marcin Kulawik – zajęcia kierunkowe dla klasy pożarniczo – ratowniczej
kom. Paweł Łotocki – zajęcia kierunkowe dla klasy policyjno – prawnej
mgr Tomasz Deszcz – zajęcia kierunkowe w LO
mgr Przemysław Domański – zajęcia kierunkowe w LO
mgr Elżbieta Grzegórzko – psycholog
mgr Ewa Kwiatkowska – pedagog specjalny

Przedmioty zawodowe:
mgr inż. geodeta, mgr geologii Monika Rachwał
mgr inż. ogrodnik Przemysław Lis – egzaminator OKE
mgr inż. geodeta Jerzy Kadłubek
mgr inż. ogrodnik Aleksandra Błaszczyk – egzaminator OKE
mgr Julita Leszczyńska – Ożga
mgr Zbigniew Michalec
mgr Karina Gołąb – Maniura

 

Skip to content