POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2020

Non scholae, sed vitae discimus…

Drogie Abiturientki i Drodzy Abiturienci!

Uczymy się dla siebie, nie dla szkoły, jak mówi łacińska sentencja. Uczymy się przez całe życie. Żegnamy dzisiaj Was – tegorocznych Absolwentów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach.
Rok szkolny 2019/2020 pod wieloma względami jest wyjątkowy. Równie nietypowe jest pożegnanie z Wami, inne niż wszystkie do tej pory, ponieważ nie możemy spotkać się z Wami osobiście, nie możemy uścisnąć Wam dłoni i pogratulować sukcesów. Nie możemy świętować zakończenia szkoły w tradycyjnej formie.
Mimo to pragniemy przekazać Wam słowa podziękowania, wsparcia oraz gratulacje i serdeczne życzenia.
Do Was skierowane są słowa Pani Dyrektor ZSOiT w Wojkowicach – Justyny Pitas, Pani wicedyrektor i przedstawicielki TPLO w Wojkowicach – Agaty Jagodzik, Waszych Wychowawców, Starosty Powiatu Będzińskiego – Pana Sebastiana Szaleńca i Rektor Akademii WSB – dr hab. Zdzisławy Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB. 

Przeczytajcie i wysłuchajcie z uwagą!

Złoty Indeks Akademii WSB oraz dedykowany film dla Państwa Szkoły z gratulacjami dla Maturzystów od Rektor Akademii WSB – dr hab. Zdzisławy Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB – POBIERZ FILM (kliknij w link) https://we.tl/t-A5OASg0GUR 

Skip to content