Razem podczas Powiatowego ,,Dnia dla Rodziny”

Uczniowie ZSOiT oraz członkowie stowarzyszenia Aktywny Wojkowicki Senior zorganizowali wspólne atrakcje dla uczestników Powiatowego ,,Dnia dla Rodziny”.

Łączyliśmy przyjemne z pożytecznym. Uczniowie klasy pożarniczo-ratowniczej, wspierani przez naszego absolwenta Pawła Zawojka,  omawiali zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz prowadzili ćwiczenia dla chętnych. Uczennice Technikum Architektury Krajobrazu radziły, jak pozbyć się chorób roślin w przydomowych ogrodach, w domu i na balkonach.

Członkowie stowarzyszenia Aktywny Wojkowicki Senior przeprowadzili konkursy i zawodysportowe z nagrodami, w tym rozgrywki w bule dla dorosłych i dla dzieci, darta, zawody w rzutach do celu i do kosza. Uczniowie kibicowali zawodnikom oraz uczestniczyli w pokazie nowej w naszym regionie grze – speedballu.

Mogliśmy również wziąć udział w licznych konkursach, zabawach i pokazach przygotowanych przez Starostwo Powiatowe w Będzinie. Festyn był dla nas bardzo pozytywnym i energetyzującym wydarzeniem.

Opiekunowie: Magdalena Kreczko, Marek Szałas

GALERIA