Runmageddon, czyli zawody w biegach z przeszkodami

13.01.2018r. w Warszawie odbyły się zawody w biegach z przeszkodami, w których wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Reprezentantami tej dyscypliny sportowej byli nasi najlepsi biegacze, czyli Paweł Zawojek i Patryk Kałuża.

Runmageddon to morderczy wyścig na ekstremalnym torze przeszkód! Na trasie czekają na uczestników błoto, woda, ogień, bagno, przeszkody linowe, skośne i pionowe ściany, zasieki, okopy i inne atrakcje. Jest  to sprawdzian dla ciała i psychiki, wyzwanie rzucone sprawności, sile, wytrzymałości oraz odporności psychicznej. Nie trzeba być atletą ani biegaczem, żeby ukończyć Runmageddon, ale trzeba być gotowym by dotrzeć do granicy swoich możliwości, a nawet ją przesunąć…
Niejednokrotnie startowaliśmy w tego typu zawodach mających dystans 6km z trzydziestoma przeszkodami. Zmagania, w których wcześniej uczestniczyliśmy to eventy w Gliwicach oraz Festiwal „Przystanek Woodstock 2017”.
Planujemy kolejne zmagania w tego typu zawodach. Udział w takiej rywalizacji daje nam możliwość sprawdzenia siebie, swojej wytrzymałości fizycznej oraz przynosi nam wiele satysfakcji.

Paweł Zawojek klasa III b   (E.K.)
kierunek pożarniczo-ratowniczy

GALERIA
KLASA POŻARNICZO-RATOWNICZA
Skip to content