UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024 w ZSOiT w Wojkowicach

Dzisiejszą uroczystość otworzyła Dyrektor Szkoły – Pani Justyna Pitas od serdecznego powitania gości oraz całej szkolnej społeczności i tym samym zainaugurowała nowy rok szkolny w ZSOiT w Wojkowicach. Spotkanie zaszczycił swą obecnością Radny Powiatu Będzińskiego Pan Rafał Kocot – Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Zdrowia Publicznego, członek Komisji Rozwoju i Infrastruktury, który reprezentował Pana Starostę Będzińskiego – Sebastiana Szaleńca.
Uczniowie klasy IIc LO oraz p. Iwona Olszówka pod kierunkiem p. Beaty Greli przygotowali część artystyczną, w której podkreślili wyjątkowość naszej szkoły i wskazali na humanistyczne wartości, którymi warto kierować się w życiu. Życzyli swym koleżankom i kolegom, by pełni energii realizowali swe marzenia, a codzienna rzetelna nauka dawała satysfakcję i radość.
Szczególnie serdecznie witamy w szkole uczniów klas pierwszych liceum i technikum. Mamy nadzieję, że szybko odnajdziecie tu swoje miejsce i pełni zaangażowania włączycie się w życie szkoły. Przed nami mnóstwo nowych zadań i możliwości wszechstronnego rozwoju.
Życzymy Wam sukcesów, realizacji swych pasji, uśmiechu oraz nawiązania nowych trwałych przyjaźni.
Trzymamy kciuki za powodzenie planów i marzeń!
Skip to content