Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022

Koniec roku szkolnego to jeden z ważniejszych i na pewno radosny moment dla każdego ucznia i nauczyciela. To jak zawsze czas podsumowańrefleksji na przyszłość, radości, ale przede wszystkim podziękowań i gratulacjiUroczystość zakończenia roku szkolnego w ZSOiT w Wojkowicach zaszczyciła swą obecnością Radna Rady Powiatu Będzińskiego – Pani Zofia Gajdzik, która w imieniu Starosty Będzińskiego złożyła wyrazy uznania dla nauczycieli za trud włożony w nauczanie i wychowywanie młodego pokolenia, pogratulowała uczniom sukcesów oraz przekazała życzenia udanych i bezpiecznych wakacji. Jak co roku zostały rozdane świadectwa, nagrody, dyplomy, tym samym doceniona została pracowitość, kreatywność i pasje: naukowe, sportowe i artystyczne naszych uczniów. Jesteśmy dumni z Waszych sukcesów na wszystkich tych polach.

Gratulujemy wszystkim uczniom wyników, doceniamy Waszą aktywność, pracę i zaangażowanie w tak liczne działania podejmowane na rzecz naszej szkolnej społeczności.

Życzymy Wam udanych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji i odpoczynku.

Inspirujących podróży i ciekawych znajomości, niezapomnianych wrażeń, mnóstwa uśmiechu oraz szczęśliwego powrotu do szkoły, abyśmy mogli znowu razem działać. Do zobaczenia we wrześniu!

 

GALERIA
Skip to content