Wieczorek teatralno-muzyczny pt.: „Drogi do Wolności”

W piątkowe popołudnie zapraszamy na Wieczorek teatralno-muzyczny pt.: Drogi do Wolności”. To niezwykłe wydarzenie odbędzie się 23 listopada o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach.
Wieczorek będzie zawierał wiersze z przełomu XIX i XX wieku, przedstawiające czasy od rozbiorów Polski do okresu po II Wojnie Światowej. Pojawią się utwory o tematyce patriotycznej a także krótkie scenki, w tym pantomima przedstawiająca Powstanie Warszawskie.

Wystąpią uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach, Szkoły podstawowej nr 3 w Wojkowicach oraz Zespołu Szkół nr 3 w Będzinie w osobach:
Anna Kiliańska, Daria Niedźwiedzka, Maciej Gwóźdź, Roksana Tórz, Vanessa Painchaud, Andras Jozsef, Igor Kijanka, Kacper Siąkała, Milena Wiśniewska, Paulina Tarka, Weronika Harasimiuk, Maja Zrałek, Weronika Antkiewicz, Martyna Marcinkowska, Dominik Pawłowski, Mateusz Witas i Lilianna Jasik.

Scenariusz i reżyseria: Iwona Olszówka
Podczas drugiej części imprezy odbędzie się rockowy koncert pieśni patriotycznych „Tomek Kuś i przyjaciele”.

Organizatorami wydarzenia są: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych oraz Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach.

Wstęp wolny.