ZAPRASZAM DO BLOGOWANIA!!!

Przeczytałeś coś dobrego? Może zobaczyłeś niezwykły film, spektakl? A może jesteś pod wrażeniem płyty, piosenki? Nie bądź samolubem – podziel się tym na blogu:

czytajmywojkowice.blogspot.com

Czytanie rozwija, wyzwala wyobraźnię, otwiera na nowe doznania… Głęboko wierzę, ze każdy z Was przeczytał książkę, która na danym etapie życia była dla niego ważna i potrzebna. Jeśli nie – wszystko przed Wami.

Dziś Was zachęcam do pisania nie tylko o książkach, ale także o filmie, muzyce. Dzielcie się z innymi tym, co fajne i wartościowe. Komentujcie wzajemnie swoje propozycje, stańcie się recenzentami.

A może…napiszcie po prostu, jakie emocje wywołała w Was książka, film, piosenka…

Zachęcam do komentowania proponowanych pozycji oraz prezentowania własnych ulubionych książek (zakładka: Warto przeczytać...), filmów (zakładka: Warto obejrzeć) czy utworów muzycznych (zakładka: Warto posłuchać...).

Piszcie także o Waszych wyjątkowych przeżyciach, niezwykłych sytuacjach, w jakich uczestniczyliście – zakładka: Chcę Wam opowiedzieć to miejsce dla Was.

Jeśli chcielibyście tworzyć własne, autorskie posty, wystarczy stać się członkiem Szkolnego Klubu Czytelnika lub wysłać swój tekst na adres:

bibliotekazsoitwojkowice@gmail.com

Agnieszka Mańka

BIBLIOTEKA SZKOLNA
Skip to content