Dziś uczniowie ZSOiT w Wojkowicach mieli okazję odkrywać uroki niezwykłego San Marino
Spacer po malowniczych uliczkach, piękne widoki, historia i niezapomniana atmosfera sprawiły, że był to dzień pełen wrażeń i nowych doświadczeń.
Serdecznie dziękujemy naszej przewodniczce Pani Agacie Kusak zAI Riminiza ciekawe opowieści, profesjonalizm i wspaniałe oprowadzenie po tym wyjątkowym miejscu
To była świetna lekcja historii, kultury i podróżniczej inspiracji!