Technik Aranżacji Wnętrz

AKTUALNOŚCI
Czy chcesz mieć wpływ na otaczające Cię przestrzenie i wnętrza? Masz głowę pełną pomysłów? Chcesz projektować i wykorzystywać najnowsze technologie? Chcesz tworzyć niepowtarzalne, piękne wnętrza – nowoczesne, skandynawskie, industrialne, tradycyjne, rustykalne, glamour, boho, vintage, art déco, eklektyczne, a może tylko klimatyczne i przytulne? Jeśli tak, to zawód dla Ciebie!
TECHNIK ARANŻACJI WNĘTRZ – NOWY ZAWÓD w ZSOiT w Wojkowicach!
Jesteśmy JEDYNĄ szkołą w powiecie, która od września 2023 roku będzie kształcić w zawodzie technik aranżacji wnętrz.
Technik aranżacji wnętrz to zawód z przyszłością, dla osób z wyobraźnią, które chcą kreować przestrzeń, by uczynić ją funkcjonalną i estetyczną. Będzie on wykonywał i realizował projekty aranżacji wnętrz, organizował i kontrolował roboty wykończeniowe oraz modernizował wnętrza historyczne, w tym zabytkowe.
Technik aranżacji wnętrz ma szanse zatrudnienia w biurach projektowo – architektonicznych, firmach budowlano – wykończeniowych, hotelach, bankach, firmach deweloperskich, domach i mieszkaniach, zakładach meblarskich, firmach wystawienniczych, w marketach budowlano – wykończeniowych, może projektować przestrzenie wystawowe, zwłaszcza dla różnych imprez handlowych i promocyjnych, jak targi lub prowadzić własną działalność gospodarczą. Jest to zawód poszukiwany zarówno w Polsce, jak i na rynku pracy w krajach Unii Europejskiej.
W ZSOiT w Wojkowicach zapewniamy: zajęcia specjalistyczne z projektowania wnętrz, historii architektury, psychologii koloru, identyfikacji wizualnej, profesjonalny i nowoczesny sprzęt do projektowania przestrzeni małej i dużej architektury, warsztaty z wykorzystaniem nowoczesnych programów projektowych, wizualizacji 3D i kosztorysowania.
W trakcie nauki uczniowie uzyskują następujące kwalifikacje:
BUD.34. Planowanie i wykonywanie poszczególnych etapów wykańczania wnętrz.
BUD.35. Wykonywanie aranżacji wnętrz.
BĄDŹ KREATYWNY I ZMIENIAJ ŚWIAT!

Skip to content