Dzisiaj w szkole odbył się Turniej Klas Mundurowych o Puchar Dyrektora Szkoły

Dzisiaj w szkole odbył się Turniej Klas Mundurowych o Puchar Dyrektora Szkoły. W czterech konkurencjach: strzelectwo, tor przeszkód, test wiedzy i pierwsza pomoc, wzięły udział zespoły z sześciu klas. Wielkie zaangażowanie sprawnych zespołów przełożyło się na wyniki. Finał turnieju i przekazanie pucharu nastąpi uroczyście w dzień zakończenia roku szkolnego. To byli najlepsi z najlepszych! Już dzisiaj gratulujemy zespołom świetnych wyników!

Skip to content