Kolejny sukces! Tym razem w KONKURSIE LOTNICZYM AKADEMII SZTUKI WOJENNEJ w Warszawie

Gratulacje dla Alana Pyrka z klasy 1BL!

Konkurs Lotniczy jest formą współzawodnictwa edukacyjnego, podczas którego oceniane są wiedza, umiejętności oraz świadomość lotnicza wśród młodzieży szkół ponadpodstawowych.

Celem głównym Konkursu Lotniczego było stworzenie warunków do pogłębiania wiedzy i umiejętności z zakresu lotnictwa oraz do kształcenia i umacniania świadomości lotniczej wśród uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski, poprzez realizację w Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie dwustopniowych zawodów tegorocznej edycji Konkursu Lotniczego.

I etap Konkursu polegał na indywidualnym rozwiązaniu Testu wiedzy o lotnictwie online, a w etapie II zawodów brały udział TYLKO osoby zakwalifikowane po etapie I.

W II etapie III Edycji Konkursu Lotniczego, który polegał na opracowaniu prezentacji na temat: „Cywilne wykorzystanie bezzałogowych statków powietrznych – szanse i zagrożenia”, na podstawie uzyskanych wyników, zgodnie z Regulaminem i Programem Konkursu, Laureatem został nasz uczeń – Alan Pyrek z klasy 1BL Technikum, zajmując 8 miejsce.

TECHNIK LOTNISKOWYCH SŁUŻB OPERACYJNYCH
Skip to content