Ze względu na sporą ilość pracy – SPORTOWO przez chwilę nas tutaj nie było, co nie oznacza, że nie startowaliśmy w zawodach – wręcz przeciwnie – trochę się tego nazbierało.Tuż przed wakacjami NASZA DRUŻYNA rozbiła bank – w większości konkurencji była bezkonkurencyjna i stanęła na NAJWYŻSZYM miejscu PODIUM 


.
GRATULACJE dla CAŁEGO TEAMU za włożone
, siłę i zaangażowanie. Każdy z WAS dołożył cegiełkę do tego SUKCESU 



Życzymy wszystkim MEGA WAKACJI, odpoczywajcie bezpiecznie i widzimy się we wrześniu 



