Tydzień Zdrowia Psychicznego w ZSOiT w Wojkowicach

Uczniowie klas psychologiczno – pedagogicznych naszej szkoły, pod kierunkiem psychologa i pedagoga szkolnego, organizują dla całej szkolnej społeczności Tydzień Zdrowia Psychicznego, który ma uświadomić wszystkim jak ważne jest zachowanie równowagi psychicznej i fizycznej w naszym codziennym życiu.
W ramach Tygodnia Zdrowia Psychicznego odbędą się min. zajęcia psychoedukacyjne z psychoterapeutą, zajęcia tematyczne w zakresie Światowego Dnia Bez Tytoniu, działania wspierające profilaktykę zdrowia.
Klasy kierunkowe wezmą udział w konkursie psychologicznym. Wypracowany zostanie również Bank Dobrych Myśli, który pozwoli zastanowić się nad naszym funkcjonowaniem we współczesnym świecie.
Serdecznie zapraszamy!
Skip to content