W ramach Tygodnia Zdrowia Psychicznego odbędą się min. zajęcia psychoedukacyjne z psychoterapeutą, zajęcia tematyczne w zakresie Światowego Dnia Bez Tytoniu, działania wspierające profilaktykę zdrowia.
Klasy kierunkowe wezmą udział w konkursie psychologicznym. Wypracowany zostanie również Bank Dobrych Myśli, który pozwoli zastanowić się nad naszym funkcjonowaniem we współczesnym świecie.
Serdecznie zapraszamy!

