Na zaproszenie Pani Poseł Katarzyny Stachowicz Katarzyna Stachowicz – posłanka, działaczka społeczna uczniowie LO oraz Technikum uczestniczyli w wycieczce do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.Podczas wizyty uczniowie mieli okazję poznać historię polskiego parlamentaryzmu, zwiedzić gmach Sejmu oraz Senatu, spacerować po sejmowych korytarzach, poznać salę posiedzeń Sejmu, galerie dla gości. Uczniowie mieli możliwość dowiedzieć się, jak na co dzień funkcjonuje najwyższy organ władzy ustawodawczej w Polsce. Była to niezwykle ciekawa i wartościowa lekcja wiedzy o społeczeństwie, która pozwoliła młodzieży lepiej zrozumieć zasady stanowienia prawa w Polsce.
Serdecznie dziękujemy Pani Poseł za zaproszenie oraz możliwość udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.